ZADBAMY O TWOJĄ PIĘKNĄ TWARZ

naturalnymi kosmetykami marki PHYT’S

Nasze usługi

Oferujemy Ci szeroki zakres zabiegów, które sprawią, że poczujesz się jeszcze piękniej. Pracujemy na wysokiej jakości produktach uznanej marki PHYT’S z myślą nie tylko o Twoim wyglądzie, ale też o kondycji Twojej skóry twarzy. Zadbamy również o Twoje ciało, od dłoni po nogi. Aby sprawdzić, co dokładnie wchodzi w zakres danej usługi, wejdź na nasze Booksy, gdzie wybierzesz dla siebie dogodny termin i zarezerwujesz wizytę. 

Zabiegi na twarz

(kliknij w wybrany zabieg i przeczytaj pełny opis usługi)

Zabiegi na ciało

(kliknij w wybrany zabieg i przeczytaj pełny opis usługi)

Piękna Twarz - O nas

O nas

Piękna twarz to oczyszczenie, nawilżenie i regeneracja Twojej skóry ekskluzywnymi kosmetykami marki PHYT’S. Zadbamy o dobrą kondycję Twojej skóry twarzy dzięki odżywiającym zabiegom o specjalistycznym działaniu. Z nami również zadbasz o swoje ciało, od dłoni po nogi. Pracujemy na wysokiej jakości produktach, które sprawiają, że zabiegi są jeszcze bardziej skuteczne, a efekt jest widoczny przez długi czas.

Ważna jest dla nas Twoja satysfakcja i zadowolenie z usługi, dlatego również po zabiegu i w nagłych przypadkach pozostajemy do Twojej dyspozycji, aby nic nie pokrzyżowało Twoich planów.

Skontaktuj się z nami